Frankofonia, kultura, ekologia, technologia
Francophonie, culture, écologie, technologie
Stowarzyszenie Francja-Polska

Stowarzyszenie Absolwentów Studiów
Francuskojęzycznych w Polsce

Association France-Pologne

Association des Anciens Elèves
des Formations Francophones en Pologne

Forum Ekonomiczne w Krynicy

XXX FORUM EKONOMICZNE W KRYNICY 8-10 WRZEŚNIA 2020


Serdecznie zapraszamy na 2 panele Stowarzyszenia Francja-Polska: „Sport a dyplomacja” oraz „Sukces w sporcie a sukces w biznesie”,
w których wezmą udział m.in. Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk (szpadzistka, mistrzyni świata i Europy), Ambasador Francji Frédéric Billet, Ambasador Republiki Demokratycznej Konga Clémentine Shakembo Kamanga (IX Igrzyska Frankofonii odbędą się w Kinszasie w 2021), Czesław Lang (olimpijczyk, mistrz Polski i wicemistrz świata w kolarstwie), Prezes PZU Zdrowie Julita Czyżewska, Prezes Orange Jean-François Fallacher, Prezes BNP Paribas Przemysław Gdański oraz polscy złoci medaliści Igrzysk Frankofonii w Nicei w 2013.

FORUM EKONOMICZNE W KRYNICY 2016

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Francja-Polska jest partnerem XXVI. edycji Forum Ekonomicznego w Krynicy.
XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy. Krynica Zdrój 6-8 września 2016.
http://www.forum-ekonomiczne.pl/xxvi-forum-ekonomiczne/#.V4YLgcZzLW6

FORUM EKONOMICZNE W KRYNICY 2012

5 września 2012 r. podczas XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy odbył się panel dyskusyjny zorganizowany z inicjatywy Stowarzyszenia Francja-Polska, przez Francuską Izbę Przemysłowo-Handlową w Polsce (CCIFP), z udziałem firm partnerskich Gras Savoye Polska – największego pośrednika ubezpieczeniowego i Mazars – międzynarodowej firmy audytorsko-doradczej. Panel jest autorskim projektem Stowarzyszenia Francja-Polska.